MÖBLER / Bord / Nattygsbord 6492142
nr 649 2142
Nattygsbord
höjd: 68
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 18:56:38
1/8 23:02:16